Жебрівський: "Сьогодні рашистські "мавпи з гранатами" знову поставили під загрозу життя наших громадян"

05.10.2016 18:28
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Жебрівський: "Сьогодні рашистські "мавпи з гранатами" знову поставили під загрозу життя наших громадян"

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський прокоментував сьогоднішній вибух в Макіївці, який окупанти намагаються видати за наслідки дій україньских діверсантів, хоча все більш доказів, що саме їх необачність призвела до детонації привезених з Росії боєприпасів.

Ось, що пише з цього приводу Жебрівський:

"Руки би повідривав тій нечисті, яка перетворює Донеччину на руїну. Сьогодні рашистські "мавпи з гранатами" знову поставили під загрозу життя наших громадян, котрі залишились на тимчасово окупованій території. Зранку в Макіївці вибухнули привезені з Росії боєприпаси. Пошкоджено 7 шкіл, 3 садочки і лікарня, житлові будинки, пів міста залишилось без електроенергії, знеструмлено шахту. Нажаль, так буде тривати, доки окупанти не виметуться із нашої землі, їхні заплямовані кров'ю посіпаки не опиняться у в’язниці, а громадяни, що стали жертвами російської інформаційної агресії, не протверезіють.
Після звільнення нашої землі, згідно із міжнародним правом, безумовно будемо виставляти позови до Росії, як країни-організатора терористів, про відшкодування усіх завданих збитків".Теги: Донбасс, война, Макеевка, взрыв, губернатор, ДНР, АТО, Жебривский, оккупанты
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх