Жебрівський: "Вшанування пам’яті жертв Голодомору нам потрібне для того, щоб застерегти людство від диких експериментів навіжених недолюдків"

26.11.2016 10:44
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Жебрівський: "Вшанування пам’яті жертв Голодомору нам потрібне для того, щоб застерегти людство від диких експериментів навіжених недолюдків"

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський пояснив, навіщо треба вшановувати пам’ять жертв Голодомору

Ось, що пише губернатор на своїй сторінці у "Фейсбуці":

"Нині вшановуємо роковини Великого Голодомору 1932-33 років. Запалім сьогодні ввечері свічку і виставім на своє вікно. Пом'янім щирим словом світлу пам’ять невинно убієнних. Вшанування пам’яті жертв Голодомору нам потрібне для того, щоб застерегти людство від диких експериментів навіжених недолюдків. Але найбільше потрібне для того, щоб зрозуміти, де сила нашого народу, бо саме проти цієї сили – господарів своєї землі – і був спрямований голодомор та увесь більшовицький терор. Як тоді, так і донині.
Тому, відроджуймо в собі дух господарництва – одвічний дух нашої землі. День-у-день, крок за кроком. У своєму будинку, у своїй громаді, у своїй області, у своїй країні. І тоді по-справжньому станемо сильними і нездоланними. Бо сила і спроможність цілої України – у силі і спроможності кожного громадянина України".Теги: Украина, Донбасс, Голодомор, память, Жебривский
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх