Порошенко проінспектував будівництво мосту через річку Казенний Торець на Донеччині

05.12.2016 18:58
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Порошенко проінспектував будівництво мосту через річку Казенний Торець на Донеччині

Під час робочої поїздки до Донецької області президент  Петро Порошенко оглянув хід відновлювальних робіт мостового переходу через річку Казенний Торець Слов’янського району Донецької області, на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський поблизу села Семенівка, повыдомляэ прес-служба президента.

Глава держави назвав будівництво нового мосту одним із символів відродження Донбасу, адже мостовий перехід було зруйновано у 2014 році перед звільненням Слов’янська.

Президент наголосив, що поставив завдання відновити мости обов’язково у 2016 році. "Щоб вся країна, у тому числі окуповані території, бачили, що Донбас відбудовується. І не лише цей міст", - сказав він.

"Завдання, яке я поставив – щоб це обов’язково відбулося у цьому році. За тією інформацією, яку я маю – ми йдемо у графіку, фінансування є. Навіть у мороз ми забезпечуємо необхідну якість будівництва і, думаю, 27-28 грудня будівництво буде завершено", - сказав Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що на будівництво вже виділено 37 млн гривень. "Якби важко не було з грошима, це є пріоритетний напрямок фінансування", - сказав Петро Порошенко.

За словами президента, так само нині відбудовуються мостові переходи у Закитному та Сіверську. У програмі відновлення Донбасу передбачено також будівництво житла, гуртожитків, у тому числі і для тимчасово переселених осіб. "Ми відновлюємо об’єкти інфраструктури, об’єкти освіти, дитячі садки. Це знаходиться на моєму повному контролі", - сказав Петро Порошенко і подякував всім, хто працює на виконання поставлених завдань.

Міст через річку Казенний Торець був зруйнований терористами під час бойових дій влітку 2014 року. Внаслідок вибуху та руйнування прогонових будов і опор рух транспортних засобів і пішоходів став неможливим. Впродовж останніх двох років проїзд автотранспорту здійснювався понтонним мостом. Орієнтовна дата закінчення ремонтних робіт – 25 грудня 2016 року.

Завершити ремонтні роботи мостових переходів у Закитному та Сіверську також планується у грудні поточного року.


Фото: https://twitter.com/

Теги: Донбасс, Донецкая область, поездка, мост, восстановление, Порошенко
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх