32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

18.05.2018 16:57
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

Принц Саудівської Аравії аль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-Сауд пожертвував на благодійність весь свій статок, який оцінюється в колосальну суму, а саме в 32 мільярди доларів.

За оцінками авторитетного видавництва Forbes, аль-Валід є найбагатшою людиною в Саудівській Аравії. І весь свій статок він вирішив передати на благодійність.

«Це мій обов’язок перед людством», – прокоментував аравійський благодійник.

За його словами, зазначена сума, згідно з планом, буде розподілена між одержувачами в найближчі кілька років. Основними напрямками, на які підуть гроші, стануть боротьба з наслідками стихійних лих, будівництво шкіл і дитячих будинків, боротьба з різними захворюваннями, допомога жінкам, сприяння вирішенню культурних протиріч і поліпшення якості життя у віддалених районах світу.

“Обмежених часових термінів немає. Свого часу всі мої статки підуть на добрі справи. Вже зараз значна частина мого доходу йде на це”, – сказав принц.

Це стало найбільшим пожертвуванням в світі, яке коли-небудь робила людина. Неймовірно.

«Я не заберу ці гроші з собою в могилу, я хочу, щоб вони послужили добру. Кругом стільки людей, які потребують допомоги. Хтось нарешті вилікується від хвороби, хтось зможе отримати освіту і нормально влаштуватися в житті. Це мій обов’язок, я маю можливість зробити цей світ кращим і я зроблю це».

За словами принца, зайнявшись благодійністю, він взяв приклад з фонду Білла і Мелінди Гейтс. Це найбільший в світі благодійний фонд, заснований творцем Microsoft.

Аль-Валід – онук засновника Саудівської Аравії короля Абдель Азіза ібн Сауда і племінник чинного короля Абдулли. Займатися бізнесом він почав з власної ініціативи, взявши кредит на суму 300 тисяч доларів і ставши посередником у справах з іноземними компаніями-партнерами Саудівської Аравії.

Половину всього статку принцу приніс банк Citibank, якого він врятував від розорення. Також Аль-Валід заробив свої статки на інвестиційних проектах і покупці акцій. Серед компаній і проектів, в які він інвестував, – Apple, Twitter, Citibank, Four Seasons і багато інших.

 

Источник: https://from-ua.com Теги: Донбасс, миллиардер, принц, пожертвование
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх